KARMAK TEKNİK HIRDAVAT

Hırdavat sektörünün önde gelen ve güvenilir isimlerinden olan Kar-mak Teknik Hırdavat,1989 yılında “Kar-mak Teknik Hırdavat ve Dahili Ticaret” ismi ile kurulmuştur.

Kurulduğu ilk yıllarda küçük çaplı bir firmayken büyük bir gelişim göstererek hızlı bir büyüme gerçekleştirmiş olup ismini “Kar-mak Teknik Hırdavat Ltd Şti” olarak değiştirmiştir. İlk yerleşkesi Eminönü olan firma daha sonra Zeytinburnu ilçesinde bulunan Demirciler Sitesi’ne yerleşmiş olup halen burada ticari faaliyetine devam etmektedir.Kurulduğu günden itibaren hızla büyüyen bir firma olarak birinci öncülüğü daima dürüstlük üzerine olmuştur.

Geldiğimiz güne dek büyümesini sürdüren şirket Türkiye’nin önde gelen markaları ile birlikte çalışmaktadır. Ürün yelpazesi çok geniş olan firma içinde on binlerce çeşit barındırmaktadır. Verdiği hizmetlerle hırdavat sektörünün güvenilir firmalarından olan Kar-mak Teknik Hırdavat Ltd Şti, Türkiye’nin dört bir yanına onlarca marka başlığı altında on binlerce ürün çeşidini pazarlamaktadır.